Hakkımızda

Dağlı Suite Otel, profesyonel hizmet anlayışı ile Çerkezköy’e en iyi şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Güler yüzlü personelimiz sizi en iyi şekilde misafir etmek için hizmetinizdedir. Çerkezköy’de otel hizmeti veren firmamız sizlere en uygun fiyat ile lüks odalar sunmaktadır. 1+0, 1+1 odalar ile evinizdeki huzuru size sağlamaya ve yaşatmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Konforlu odalarımızda, 24 saat sıcak su, klima, tv , wireless internet, sizler için düşünülmüştür. Yatak odasında geniş bir yatak, ve kanepe mevcuttur. Temizlik ve hijyen bizim için en önemli unsurdur. Odalarımız tüm giriş ve çıkışlarda uzman ekibimiz çalışanlarımız tarafından titizlikle temizlenmektedir.

Vizyon & Misyon

• Misafirlerimizin ihtiyaçlarını anlayarak beklentilerini karşılayacak hatta aşacak şekilde hizmet sunan çalışanımız otelimizde en üst kalite yönetimi uygulama prensibini kendilerine görev edinmişlerdir.

• Teknolojiyi en üst düzeyde kullanan işletmemiz tüm misafirlerine en hızlı en kesin çözümleri, alanında profesyonel çalışanları ile beraberinde en iyi kalitede rahat ve konforu da sunabilmektedir.

• Misafirlerimiz ve çalışanlarımızdan aldığımız geri beslemelerle ve başarısı kanıtlanmış uygulamaları işimize ve çevremize adapte ederek, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyiye yöneltmekteyiz.